Srpen 2013

Falešné kamarádky...

22. srpna 2013 v 16:40 | Payša |  Payšiny kecy
Zdravím :).. Taky máte takové kamarádky, jako já ? Strašně falešné, ale když jsou s vámi, tak se chovají, jako by nikdy o Vás nic neřekly atd..?
Mě se dnes do rukou dostalo několik facebookových zpráv, které mě krutě dostaly. Jednou jsem jedné ze svých kamarádek řekla svůj názor na ní, řekla jsem jí něco k její inteligenci a ona se strašně naštvala O.o hádala se se mnou, ale já to pak zakeala, protože je taková, jak jsem jí psala (prostě anti-inteligentní) :).. Dostala s emi do rukou zpráva, kde se jí jedna kamarádka ptá, jestli se jako už spolu bavíme, když se mnou někam jde a ona odepsala, že ne, že si ale zase hraju na nejlepší kamarádku a na to mi ona sere. Víte jak mě tohle dostalo? Po té hádce totiž ona napsala první, tak proč píše o mě, že já si hraju na nej. kámošku? :D Nepochopíte.. Zrovna když jsem byla v těch největších nervech na ní, mi zavolala, jestli s ní někam nejdu - chápete to :D tohle je směšný :)..
Pak tu byla další zpráva, moc se o mě píše jaká jsem pí*a, protože se nechci dívat na nějaké ubohé hnusné kluky, kteří se jim líbili, to jsem taky ještě nežrala .. Přece každá holka se podívá, i když je zadaná, no néééé, že já to nedělám (každý má jinou povahu, když jsou holky/kluci, co můžou toho druhého podvádět, jsou tu i ty, co na jiný nekoukaj, ne?...)

No jo, když jsme spolu venku, dělá jako by nikdy nic neřekla, jako by mě milovala, sama si hraje na nejlepší kamarádku - přitom, já jí jako nejlepší kamarádku neberu a ona by to měla chápat, když jsem jí několikrát napsala, nebo řekla, kdo jem á nejlepší kamarádka :D..

Potřebovala jsem se vypsat, omlouvám se :)

Aktuálně! :3

20. srpna 2013 v 20:52 | Payša |  Payšiny kecy
Zdravím Vás všechny! :) Konečně jsem se odhodlala, že napíšu nějaký nový článek :D..
Pátek, sobota, neděle = byla tu pouť, na které jsem já nesměla chybět, v pátek jsem tam byla jen tak to omrknout a trochu se svézt se dvěmi kamarádkami, v sobotu jsem tam byla s přítelem a Terr, pak na večer s jednou kamarádkou - celkem jsem si to užila - break dance, lavice,.. Chtěla jsem i na centrifugu, ale bohužel se asi všichni bojí :D.. Kamarádka mě donutila jít na tu velkou klouzačku Hawai (jestli jí znáte) a tak jsem šla na jednu jízdu, šly jsme zadara, protože ona tam chvilku s nima pracovala (jo, to jsme byli ještě mladší, taky jsem tam jednou dělala :D) a tak to dohodla :).. V neděli jsem tam šla s dalšími kamarádkami, akorát mě dost naštvalo, že prostě tento rok bylo za všechny ty tři dny, na naší pouti hrozně málo lidí (vždycky je to přelidněné, jak v sobotu, tak v neděli a tentokrát ste se mohli pohybovat..) no ale nejvíc mě naštvalo, že končili v 19:00 ne-li dřív! Bohužel asi nechtěli zbytečně čekat a plácat proud, když nebylo plno (já si neděli pamatuju tak, že na break se kolem 10 večer nedalo dostat a najednou tam nikdo nejde...). O čem to tu pořád píšu, prostě mě ta pouť naštvala a to stačí! :D

Taky jsme v sobotu grilovali a slavili mamky narozky, teda má je dnes, ale v sobotu je ta pouť, tak přijedou vždycky všichni :) až na těhotnou ségru, která má narozeniny ve stejný den jako mamka, - ta nepřijela, je v 7mém měsíci, čeká kluka (prvního v naší rodině :D) a je chudák strašně oteklá a tlustá (vždycky se držela nějak na 45ti kilech, nebo kolik měla byla hrozně hubená a proto teď je nezvyk se na ní dívat jak je kulatá, protože při prvním těhotenství taková nebyla :D).. No dělali sjme špízy a nějaké kuřecí maso, pak tu byl i nějakej ten guláš, či co to táta udělal :D...

Momentálně sedím a přijdu si jak v nějaké svěrací kazajce :D mám na sobě korzet, už jsem to nemohla vydržet a pujčila jsem si ho.. Mám hroznou krční páteř, měla jsem na to cvičit, ale bohužel nikdo nechápe, že mě s toho bolí hlava (s tím jsem všude lítala a bylo to od té krční páteře a oni mi na to dají cviky, inteligenti první třídy, jde mi s toho maximálně tlak do hlavy a mám pocit jako by měla prasknout!) - no, mám nejspíš skříplé nějaké nervy, nebo nevím a už jsem to jinak neviděla, takže korzete POMOŽ MI :DDD... Chci zhubnout, ale včera, když mi přítel ukazoval různé cviky, jsem na víc, jak polovinu řekla "TO DĚLAT NEMŮŽU" ... Bolí mě hlava ze všeho, nemůžu zvedat ruce nad sebe, zvedat těžké věci, ani dělat kliky a prostě ani s kilovkama cvičit.. Je to jako trest, nevím sice za co, ale je to nejhorší věc, co mě kdy postihla..
Teď co to tady píšu, jsem si všimla, že mě začala bolet hlava i s toho jak jsem narovnaná v tom korzetu, jde mi od zad děsné napětí, už mě to nebaví, půjdu na nějakou brutální, bolestivou masáž, která mě narovná ! :D Stejně mám i takový pocit, jako bych tu páteř necítila :DDDD jen ty ochable svaly :X.....

Moc píšu, nikomu se to nebude chtít číst, ale to nevadí :D jak se máte a co jste dnes dělali ? :)

SONB 2013 - Přihlášky

15. srpna 2013 v 7:29 | Payša |  soutěže
Máš zájem soutěžit o nejlepší blog? Tak se jednoduše přihlaš!

Přihláška do komentářů:
 1. Tvá přezdívka
 2. Adresa tvého blogu
 3. O čem je tvůj blog?
Jak bude soutěž probíhat:
Soutěž bude mít pět kol, ve kterých nikdo nevypadne (pokud neporuší pravidla)
Po skončení posledního kola, se sečtou body všech soutěžících
Nakonec budou odměněni tři z nejvyšším počtem hlasů
Ceny:
 1. Místo: Měsíční reklama na blog, hodnocení blogu, ikonka s gratulací k prvnímu místu, diplom
 2. Místo: Čtrnáctidenní reklama na blog, ikonka s gratulací k druhému místu, diplom
 3. Místo: Týdenní reklama na blog, diplom
 • Odměna pro ostatní bude společný diplom :)
Pravidla:
 1. Je přísně zakázáno v komentářích na tomto blogu urážet ostatní blogy a jejich majitele!
 2. V každém kole budete mít minimálně 2 hlasy!
 3. Nevydávejte se v komentářích za ostatní soutěžící, či jiné návštěvníky blogu! [Vidíme IP adresu ;)]
Pokud porušíte pravidlo č.2, budete vyloučení po skončení danného kola (proč se pak hlásíte, když nejste schopni aspoň ty dva hlasy sehnat!). Porušení dalších pravidel se trestá vyloučením i hned!
Možná Vám pravidla přijdou zbytečná, ale chceme předejít hádkám, které u soutěží vypuknou snadno a rychle. Navíc se najdou lidi, kteří použijou přezdívku svého soupeře a začnou porušovat pravidla - výhodou je, že podle IP adresy potrestáme toho správného člověka :)

Google chrome a tvůj vlastní vzhled!

14. srpna 2013 v 11:32 | Payša |  tutorial-payša
Zdravím!
Dnes jsem přišla na zajímavou stránku, se kterou jsem si i hned udělala svůj vlastní motiv na google chrome :)!
Myslím si, že všem, kdo používají google chrome tak, jako já, se tento "návod" bude velmi hodit.

Je to jednoduché ↓
 1. otevřete si tuto stránku
 2. dejte Upload an Image
 3. nahoře dejte záložku Images a nastavte si barvy, které chcete (vpravo se Vám označuje, které části měníte barvu) a nebo můžete vložit obrázek
 4. pak dejte další záložku Colors, to je úplně stejné, jen měníte barvy jiných částí
 5. nakonec dejte Pack a tam Pack and install Theme
Ráda jsem pomohla :p

Photoshoot [4] Payša

13. srpna 2013 v 18:29 | Payša |  photoshoot-payša
Čááu :3.. Po dlouhé dobře přidám nějaké mé nové (dnešní, pozor na to :D) photoshooty. Jsou jen dva, ostatní se mi nelíbí - prostě vypadám jako houska O.o tlustá z nenažranosti :D..

Co řikáte na tu mojí kulatou, nafouklou hlavu :D

Super trik: Jak udělat sexy fotky na facebook?

11. srpna 2013 v 21:24 | Payša
Dělám si jen srandu, našla jsem tohle video a je celkem zajímavé :D teda pobavilo mě to, protože vím, že některé holky, které znám mají fotky dělané asi tak jako oni.. Když je potkáte jsou ošklivé a fotky maj dělané tak, aby to prostě nešlo vidět :D (já to teda neumím, nevím jak zakrýt svou ošklivost :DD)
Co na to řikáte? :D

Popraskané rty

8. srpna 2013 v 14:49 | Payša |  Tipy a triky
Ochranné tyčinky a balzámy
· Jedním z čistě přírodních ochranných prostředků je včelí vosk, např. balzám na rty s včelím voskem, který se prodává v lékárnách. Rty si natřete vždy předtím, než půjdete ven, abyste je ochránili před škodlivými vlivy.
· Někteří lidé nedají dopustit na hojivé účinky kokosového másla, které jemnou kůži na rtech dobře regeneruje (vhodné je také na popraskanou kůži rukou). Natírejte si jím rty 4x nebo 5x denně - velmi vysušené rty, můžete potírat i častěji.
· Účinným domácím prostředkem na změkčení a hydrataci popraskaných rtů je olivový olej nebo rostlinný tuk.
· Použijte tobolky s vitamínem E.
Hodně pijte
· Vypití nejméně 8 čtvrtlitrových sklenic vody pomáhá i při chronickém problému suchých rtů. Dostatečný přísun tekutin nemusí vysychání jemné kůže zcela zabránit, ale rozhodně stav nezhorší.
Účinná prevence
· Než vyjdete ven na slunce, natřete si rty balzámem s ochranným faktorem 15 nebo silnějším. Rty potřebují přinejmenším stejnou ochranu jako pokožka na jiných místech těla. (POZOR! Balzám přestaňte používat, pokud rty po jeho aplikaci zčervenali a začali svědět).
· Jako ochrana před slunečním zářením vám poslouží tmavá rtěnka s krémovou konzistencí, které zároveň dobře hydratuje.
· Máte-li doma suchý vzduch, pouštějte si na noc v pokoji zvlhčovač vzduchu, který zabrání vysoušení a popraskání rtů.
· Zkuste jíst více potravin bohatých na vitamíny řady B, např. maso, celozrnné produkty, oříšky a listovou zeleninu. V některých případech je problém s popraskanými rty způsobován nedostatkem těchto vitamínů.
· Rty si neolizujte. Sliny jim sice poskytnou okamžité zvlhčení, ale rychle se odpaří a zanechají je ještě sušší než předtím.
· Nepoužívejte balzámy, které obsahují fenol nebo kafr. Tato antiseptika jsou silně vysušující.
· Nekupujte si moc balzámy s příchutí, většinou vás ta vůně nutí balzám slíznout :D

Diplomy pro Vás

6. srpna 2013 v 14:51 | Payša
V tomto článku naleznete pouze diplomy
(diplom je aktivní, tudíš po kliknutí se dostanete na stránku majitele diplomu :P)

Doufám, že se líbí :)

Nevydržela jsem to!

6. srpna 2013 v 9:25 | Payša |  Novinky blogu
To se nedalo! Mě se ten design přestal hodně rychle líbit a proto taky rychle zmizel :D.. Omlouvám se těm, kterým se design líbil :).. Podle mě je tento nový design lepší ! :D A menu - ani nemluvím, jsem z něj nadšená muhaha :D..

Snad ho všichni vidíte stejně jako já :3.
Co na něj řikáte? :))

30.srpen = 1.narozeniny blogu!

4. srpna 2013 v 16:29 | Payša&Terr |  actual
Tento obrázek můžete vložit na svoji stránku :)
30.srpen 2013 - tento den se bude konat oslava prvních narozenin tohoto blogu a my Vás srdečně zveme! (Sice je to jen blogová párty, ale každá párty se počítá :P)

Co tu bude (150% šance):
 1. Soutěže jako bubliny a bleskovky (o diplomy)
 2. Zahájení 1.kola SONB! :)
 3. Hodnocení blogů!

Co tu bude (50% šance):
 1. Naše nové společné fotky
 2. Payša&Terr na videu
 3. Nějaké tipy a triky
 4. Návod na něco :P
Co tu bude (10% šance - velmi nízká šance):
 1. Giveaway (uvidíme podle toho, co bude možné vložit do nabídky :P)
Nezapomeňte se u nás stavit, budeme moc rády! :)