Červen 2013

Naše názory: Euro v ČR

30. června 2013 v 19:48 | Payša |  Naše názory
Euro = podle mého názoru, je to pro nás zbytečnost. V ČR máme vlastní měnu, která nám stačí. Někteří lidé si myslí, že pokud přijde euro do Čech, bude líp, ale já si myslím pravý opak.
V první řadě, hodně z nás si peníze bude stále přepočítávát, do starých dobrých korun, aby věděl, jestli šli ceny nahoru/dolu a nebo jsou pořád stejné (samozřejmě, že toho obchody využijí a dost věcí se zdraží).
Další věc - v ČR už nejsou třeba padesátníky, desetníky atd.. je to vlastně dobře, sice bylo pěkné, když hodně věcí stálo třeba jen padesátník, ale doba se mění a s ní jdou ceny nahoru - zbavili jsme se zbytečných malích korunek, se kterýma jsme měli akorát plné pěněženky, nebo třeba kapsy. Takhle to bude s eurama - v obchodech prý nemají moc v lásce centy. Je jich zbytečně hodně, vlastně je to to samé jako ty naše desetníky a další. Koho to baví přepočítávat? Nikoho, pokud jich neni jen pár. V kasičkách jsou k ničemu, stejně je všude nevezmou, koho by bavilo hledat krám, kde vámje rozmění. Slyšela jsem, že Němci si je už ani nazpět neberou, pokud je to pár centů. Navíc, nejsme snad zvyklí na své peníze? Já si myslím, že prostě bude lepší, nechat to tak, jak to je :))
Chcete v ČR nebo KČ? :)

Naše názory

30. června 2013 v 19:33 | Payša
Zde je seznam všech článků s našimi názory:
více článků prozatím nemáme

Vaše návrhy, pro naše názory

30. června 2013 v 19:31 | Payša&Terr
Zde můžete napsat svůj návrh, na co máme napsat svůj názor
(příklad: týrání zvířat, romové, žehlení vlasů...)
vše co vás napadne ;)

Nová rubrika: Naše názory

30. června 2013 v 18:51 | Payša&Terr |  Novinky blogu
Zakládáme novou rubriku. Budeme psát naše názory na určité věci, které nás napadnou, nebo o které si zažádáte (např. Euro v ČR, týrání zvířat, atp..). Budeme rády, když nám předhodíte několik témat, ze kterých budeme moct vybírat.
Předem se omlouváme, pokud na nekteré téma nic nezvěřejníme, jde o to, kolik toho o té dané věci víme :).

Své návrhy můžete psát:
Naše názory najdete:

Další nový design

30. června 2013 v 7:59 | Payša |  Novinky blogu
Kon'nichiwa :3
Asi si řikáte "už zase? Vždyť tu byl nedávno nový" no bohužel jsem se nudila a bylo to na mě už moc růžové, já jsem spíš na tu zelenou :D.
Dělala jsem se s ním tentokrát trochu déle, protože mi trvalo to vrchní menu, ty šipečky umístit 10x a potom pod to 10 čar a nápisy, to je otravný! Jinak by to zase byla 10ti minutová práce :D moc se s tím nedělám, spíš přemýšlím, jak co umístit nebo jak ho udělat.

No a jak se Vám líbí ? :)

Zase něco melu :)

29. června 2013 v 11:08 | Payša |  Payšiny kecy
Zdarec, tak co jak se vám daří první den prázdnin? Co máte v plánu na celé prázdniny? :)

Já začala prázdniny tím, že jsem byla s kocourem u veterináře (včera mě pokousal, ani pes mě takle nikdy neukousl :X) a tak jsem se bála, jestli nemá vzteklinu, protože chodí často ven a nikdy nevíte kam až dojde, ale prej tam žádná vzteklina není, popral se s nějakou kočkou a jelikož je ještě celkem mladej, tak dostal pěkně na zadek a je dost pokousanej. Navíc je hodně hubenej, teď moc ani nejí, co ho bolí ten zadek a i tak, on se nají a je tlustej na 10 minut, takže dostal nějakej prášek kvůli červům :).
No, každopádně jak mě pokousal, tak mě to teď dost bolí (je to maličký a vypadá to jako kousnutí od hada jen je to od sebe tak 3 milimetry) taky se mi to trochu nafouklo :/ veterinářka řikala, že se mi tam dostala nějaká infekce (přece jenom, kočky dneska lezou všude) tak si to musím jehlou otevřít (au, mám strach i z očkování a ještě tohle, fuj :D) vymáčknout to a vydezinfikovat (sice je to malí, ale bůh ví co taková malá věc, dokáže udělat).
Další věc, čekám na odpověď od jedné holčiny, jestli mě vezmou na blog o sims, nejspíš ho znáte (lovelysims). Chtěla bych jim pomoc, jenomže nevím, jestli se bude líbit má tvorba atd.. Znám ten blog skoro od založení a je mi líto, jak tam teď nikdo nic nepřidává, proto bych chtěla přispět svým komixem (už mám úvod + 2.díly muhehe :D) a třeba i návody bych tam dala. Už mám 2 návody, i když tam jeden už asi je, tak ten jeden by mohl stačit :D je to něco kolem downloadů, protože já sama měla problém a nezobrazoval se mi pose player ve hře, pak jsem někde četla, že tyhle downloady, jsou označeny ikonkou, kterou já tam vůbec neměla a proto jsem na to přišla - složku jsem dala na plochu a udělala jí do sims znovu, už to funguje :D ale tak vás tady tím zatěžovat nebudu, není to blog o sims, že :D :)
O prázdninách nevím, co budu dělat, asi se budu nudit, přítel má fitko a tréninky, nejlepší kámoška je pryč na celý měsíc, jedna kamarádka bydlí daleko a nevím kdy za mnou přijede, Terr nemá jen mě, tak se mnou taky nebude denně a ostatní kamarádky stojí za prd :)... K čemu 100 falešných kamarádů, když můžu mít 5 pravých, nebo 1 nejlepšího :)
Jinak, doporučuji vám otevřít toto kliknout a dívat se přitom na toto je to mazec :DDD

Vysvědčení - Prázdniny

28. června 2013 v 10:20 | Payša |  Payšiny kecy
Zdarec, lidi :D ! Tak co známky? Já Vám sem dám moje známky, abyste věděli jak jsem pitomá :D

Chování - SAMO ŽE 1!! :DD
Český jazyk a komunikace - 2 zlepšení
Anglický jazyk - 2 zhoršení
Německý jazyk - 2 zhoršení
Základy společenských věd - 4 zhoršení
Konverzace anglický jazyk - 4 zhoršení - mělo se to jmenovat anglický zeměpis, protože to není normální, dostali jsme slepou mapu Anglie a Ameriky a z toho jsem měla blbé známky.
Základy přírodních věd - 4 zhoršení, nebaví mě to :D
Matematika - 2 zlepšení, tady mohla být i 1 :O:D! To by bylo podruhé v životě xD
Literatura a kultura - 3 zlepšení, jelikož mě literatura vůbec, ale vůbec nebaví
Tělesná výchova - 3 zhoršení, nezlobte se na mě, ale já stojky dělat nebudu, když mám problémy s krční páteří :D.. A uvolnění jsem si neudělala, nevěděla jsem, že je to takovej *****
Práce s počítačem - 3 zhoršení, ten blbec mi dal 2x5 když jsem nebyla ve škole, nenormální…
Ekonomika a podnikání - 3 pořád stejný
Technologie přípravy pokrmů - 4 zhoršení, mohla jsem mít za 2, ale poslední 4 testy jsem podělala
Potraviny a výživa - 4 zhoršení, jako u technologie
Stolničení - 2 zlepšení, nikdy mě to nebavilo :D
Odborný výcvik - 2 jako vždy
Společenská výchova - 2 zhoršení, taky mě to nebaví :D

Určitě bych měla lepší známky, ale často do školy nechodím a nikdy se neučím, proto jsem se i zhoršila, třeba v technologii jsem to zvládala, když jsem chodila a aspoň trochu poslouchala :D potraviny byli nejdřív v pohodě, protože jsme probírali, no už nevím co a pak jsme najeli na nudné a nezajímavé věci :D…. Učitel mi jinak sám řekl, že známky mohli být lepší - nejsem debil, jen na to kašlu no :D.

TV a monitor, jen kvůli zvuku :D

25. června 2013 v 15:20 | Payša&Terr
Mám vypálenou zvukovou kartu!! :X:D.. Nevadí, díky tomu mám monitor a TV a na každém mám něco jiného, na TV můžu mít co chci a na monitoru taky, myslela jsem, že na obojím může být jen jedno, ale tak jsem ráda, že to šlo udělat tahle :D. Teď tam mám písničky s HD videem z youtube a tady píšu článek, konečně se mi vyplnilo, že můžu sledovat v TV co mám ráda, ne óčko, kde často hrajou blbosti, co se mi nelíbí :D

No docela mě mrzí, že musím zase kvůli PC vyhazovat peníze :/ ale tak co nadělám. Doporučuji Vám všem počítač vypínat i ze zásuvky, pokud jdete spát, nebo jdete pryč. Není to sranda a já měla štěstí, že se mi vypálili jen tyhle dvě věci :) :X.. Kdyby to bylo něco většího, asi bych byla bez PC a na hodně dlouho :/

Inteligence

25. června 2013 v 10:04 | Payša
Čaute :)
Viděli jste na FB tuto stránku? Byla nejspíš založena nějakým blbcem. Pročtěte si, co tam ty pitomci píšou a jak se snaží potopit naší češtinu. Nevím, kde je problém, jak píšeme, nemůžeme psát všichni stejně, proč si nejdou rovnou stěžovat na to, že v Anglii, se taky rodí blbci, kteří pomalu složí větu hůř, než my, co se angličtinu učíme.
No, každopádně napsala jsem jim schválně na zeď, naštvaně a pak když se na mě sesypali, smazala jsem to a napsala jim na zeď něco jiného, takhle jsem si aspoň ověřila, že si na chytrý jen hrají a zjistila jsem, že chytří vážně nejsou, akorát to všechno možná píší do wordu a opravují naše chyby.
A jak jsem vlastně zjistila, že chytří nejsou? Nerozeznají ani ženu od muže! Moje přezdívka možná žensky nezní, ale "ová" v příjmeních, která na FB mám, jasně dokazuje, že žena jsem.
Pro jistotu, kdyby se ten chytrák opravil, jsem udělala screen.
Ta stránka mi na FB hodně vadí, překáží mi tam a nemůžu myslet na nic jiného, než na to, jak se zbavit těch hlupáků. Přišla jsem na to, ale bude to chvíli trvat - mohli byste mi pomoc? Budu Vám vděčná, když znovu otevřete tuto stránku a nahlásíte jí.

Předem všem děkuji :)
Screen, ve kterém ukázal svou inteligenci a holce (mě) psal jako klukovi :D
Začnu dělat to co oni, vyfotím každou jejich chybu a zveřejním jí na nějakých stránkách. Třeba založím stránky, které tyto potopí, jelikož nás, Čechů je více, než jich, divných Čechů :3. Sami vidíte, kolik liků má jejich ubohá stránka a jestli jste o ní už slyšeli, tak moc dobře víte, jak se o ní mluví - u nás o ní mluví snad každý.

Je to doma!!! :D

24. června 2013 v 20:53 | Payša |  Payšiny kecy
Zdravíčko, lidičky! Takže počítač jsem si dnes přivezla domu :3.. Bohužel si neposlechnu žádné písničky, protože jsem (pozdě) přišla na to, že nejde ani ten špunt na bedny/sluchátka :X co nadělám, až příště bude mít přítelův taťka čas, snad to opraví :)..

No nebudu se dnes bavit jen o počítači, zase přidám něco, co mému tátovi, jeho a mamky známí poslal na e-mail

EHM možná vám to nepůjde vyhledat a sdílet, ale nevadí
čtěte, také sdílejte na FB prosím :)
SDÍLEJTE !!!
Nedá mi to nereagovat
To násilí z 18.5.2013 kvůli kterému to vše v Duchcově začalo, nebyla jakás náhoda ,
ojedinělí případ, jak tvrdí sdělovací prostředky.
Mou dceru, skupina cikánů v jedoucím autě zatáhla za její krásné dlouhé vlasy a to před
zraky jejích spolužáků a jen div , že dcerka nespadla pod kola jejich auta - přešla to bez
větších následků.
Náš firemní spolupracovník, požární technik Milan , měl dokonce svou dceru po napadení
cikány v Teplické nemocnici na JIP a zaplať pánbůh je již v pořádku.
Jsem si jistý, že většina slušných spoluobčanů má nějaké podobné negativní zkušenosti.
Ale nic se s tím nedělá, ba naopak, naše vláda a pohuňci její se to snaží ututlat a když si
to chtějí slušní lidé vyřídit a není se co divit , abychom ve vlastních městech nemohli zajít
kam chceme a nebáli se o zdraví nebo o život kvůli bandám nepřizpůsobivých, tak jim
Český kluci v brnění zastoupí cestu a ještě jim natlučou. Ti policajti co jsou placeni
z našich daní brání někoho kdo dělá jen zlo, nechodí do práce a ještě útočí na své
milodárce co jim platí vše od lékařských služeb po bydlení.
Podle mého selského rozumu by se měli obrátit a udělat pořádek tam kde to je zapotřebí a
pak by se nemuselo manifestovat a brát pořádek do vlastních rukou.
- sobota 22.6.2013
Převážná část lidí manifestujících proti nepřizpůsobivým cikánům ( nevím odkud se vzalo
ROMOVÉ, že by snad staří Římané ? ) tvořila masa normálních lidiček, žen,dívek,matek a
dětí i v kočárkách , kteří byly navedeni do uličky, která mimochodem den před tím byla
městskými službami řádně vyčištěna a vymetena.
Před mou firmou, která se nachází na rozhraní části města poklidné a jižním gétem, tu již
na procesí čekala řada těžkooděnců a z mnoha zdrojů potvrzující, že první láhev vylétla ze
strany policie a to byl pro ni samotnou impuls pro započetí střelby slzáku i gumových
projektilů , nehledě kdo se v davu nachází.
Je mi těch Českejch kluků v brnění opravdu líto.
Češi třískali Čechy a o ulici dál se hrálo na kytary a podával se sobotní gulášek
Ale vlastně celé naše dějiny jsou o tom , že se rveme mezi sebou a cizáci i šlechta profitují
.
snad třeba zase někdy přijde nějakej Žižka…..
v Duchcově dne 24.6.2013
Vrba Václav
Už mě ty lidi přestávají bavit... Jestli se dají vůbec lidmi nazývat. Vím, že teď o nich docela často na tomto blogu čtete, ale já je v ČR opravdu nechci a jestli vy jo, omlouvám se, ale jste blázni - oni si založili jakousi stránku na FB, kde píšou něco ve smyslu, jak v ČR nechtějí ČECHY, to je NÁŠ stát O.o.. Někdy jsou vážně dost směšný, až mě to bolí.