Březen 2013


Pro někoho štěstí :D

29. března 2013 v 13:24 | Payša |  Payšiny kecy
Zdravím :).. Tak tohle jsem dnes vyfotila, když jsem jela od přítele. Myslím, že určitě pro někoho to bylo štěstí, jelikož než přijela policie, určitě měl někdo tu odvahu pár nerozbitých piv sebrat. No byl to docela masakr, takhle to vypadá normálně, ale bylo toho mnohem víc :)) (měla jsem vybitou baterku tak jsem to vzala rychle jednou no :/)

No popravdě, jakému chlapovi by se tohle nelíbilo a určitě i hodně žen by tohle ocenilo :D někdo se musel pěkně modlit,.. Nemůže se tohle stát s nějakým kamionem kde je třeba čokoláda, brambůrky nebo tak ? :D

K soutěži s nehtama - moc se omlouvám, přihlásily jste se sice jen 2, ale můj čas .. No nezvládám to moc, teď jsem tu jenom na pár minut, jenom to dopíšu a hned musím jít uklízet, takže vážně promiňte, já se k tomu doufám brzy dostanu :)..!

Perdoon

24. března 2013 v 14:07 | Payša
Zdravím.. Musím se Vám omluvit, že jsem hodně dlouho nic nepřidávala. Já teď nemám vůbec čas, škola je hrozně otravná a ještě chodím na volejbal. Teď budu mít praxi, tak si možná vymyslím nějaké články, akorát jsem po praxi většinou unavená. Jdeme je do středy, to ale asi všichni, ne? :)

Nevím jak je to s Terr, pořád jí prosím, aby konečně něco přidala, ale vůbec nic :/.. Má pro Vás outfit, ale nevím kdy ho přidá, já bych to udělala za ní, ale bohužel nevím kde co a za kolik koupila :D..

Vymyslím možná ještě dneska něco, co by Vás mohlo zajímat, nebo udělám třeba design, ale teď jdu uklízet :D

Co jste teď v poslední dobře dělali ? :)

Photoshoot [3] Payša

12. března 2013 v 14:33 | Payša |  photoshoot-payša
Zdravím :3.. Včera jsem byla s kámoškama venku a jelikož jsme spolu neměly žádné fotky, tak jsme se musely několikrát vyfotit.

Udělali jsme 250 fotek a z nich já vybrala pár tak nějak "normálních" :DDDDDDDD vypadáme jako by jsme si nejdřív něco šlehly a pak se šly fotit, ale tak to není, prostě jsme se jen bavily :D. Škoda, že hodně fotek bylo mázlích, mohli bjt asi i lepší :D:)

Mohla bych poprosit ? :)

10. března 2013 v 15:37 | Payša |  Payšiny kecy
Zdravím lidičky :)).. Potřebovala byhc tak trošku pomoc - mohli byste hlasovat pro mého milovaného maličkého kocourka Lorda zde ? Ráda Vám to kdekoli oplatím, jen mi pošlete do komentářů odkaz a pro koho mám hlasovat :) klidně i více odkazů ;) já si vážně přeju aby byl Lord aspoň na tom 3tím místě :DD ale to bude bohužel ais hodně dlouho trvat :(. Všem předem velmi děkuju. Payša :3

Harlem shake ? :DD

3. března 2013 v 20:55 | Payša&Terr
Pro ukázku "homer shake" :D
Je to taková blbost, ale je to vtipný :D. Nejvíc mě na tom rozsekává jak to točí plno lidí po celym světě :D už to video má i ViralBrothers, Gogomantv, Evropa2 :D
-Terr
Já to dnes viděla poprvé, ale musím říct, že ikdyž je to úplná debilita, zasmála jsem se :DD doufám, že už jste to taky viděli, protože některým videum je nemožné se zasmát ! :D
-Payša
Proč vlastně píšeme tento článek? Není to, protože vás chceme obeznámit z harlem shake, ale protože my dvě, toto video též brzy natočíme. Více informací poskytnout nemůžeme, ale doufáme, že se budete těšit! :)
-Payša&Terr