Únor 2013

NO TO JE BORDEL :O

7. února 2013 v 18:40 | Payša |  Payšiny kecy
Čaute lidičkové ! :D Musím vám to napsat!! Normálně já mám v pokoji DĚSNÝ bordel a už od pondělí si slibuju, jak ho uklidím! Zatím jsem se k tomu nějak nedokopala -.-" snad víte, jak je těžký uklízet :D

Škola, ach jo.. Dlouho jsem tam nebyla a co jsem v pondělí přišla, píšeme ze všeho co je napadne, jsou normální ? :D Jako vlezete tam a už všichni plaší PÍŠEME? Neeee a pak? Učitelka "vezměte si papíry" O.o a nebo naopak, píšeme? JOOOOOOOOOOOOO uč se - a z čeho? Nevim, přijde učitelka "otevřete si učebnice" :D.... To je jak v blázinci!!

Půjdu si uklidit ten bordýlek :D nedá se v tom žít, nevím proč to mám :D chci mít hezký pokoj a já nevim jak :D:XX

Jak jste se měli, máte a co budete dělat zítra? :p

[5.2.2013] Samej stres :D

5. února 2013 v 17:39 | Terr:) |  Diary-terr


Ahooooooooj:)
Omlouvám se že sem tu teď dloouho nic nepřidala ale moc sem nebyla na pc..A co vízo? U mě průměr 1.9 todle vízo je pro mě nejdůležitější protože sem v devítce a podávam si přihlášky na SŠ takže docela stres :D pořád se nemůžu rozhodnout pořád to měnim a tady v okolí taky moc škol není takže si moc vybírat nemůžu..byla sem rozhodnutá že půjdu do Ustí na právo ale pak mi došlo že se mi prostě takle daleko dojíždět nechce..jo plno lidí řiká že bych si zvykla ale prostě nechci :D pak sem si myslela že půjdu na obchodní akademii jenže plno lidí odtamtud odcházi stěžujou si jak je to těžký atd.. takže se mi tam už moc nechce.. teď sem přemejšlela že bych si dala na Hotelnictví a turismus a to by mě i bavilo není tam moc učení jenže s tim zase maj problém doma -_- a tam by se mi zrovna líbilo je to blízko je to lehký a jsou tam kamarádi..no zatim nevim no mám čas do 15.března ale už bych to měla mít rozhodnutý..-_- už fakt nevim no.. :D Kdyžtak mi někdo může dát nějákou radu cokoliv :D:)

!AKTUALIZICE!(6.2.2013): Včéra vyhlásily v Usteckym kraji přijmací zkoušky na všechny maturitní obory.
:(Achjo! sem si řikala jaký mam štěstí že zrovna je málo lidí tak berou skoro všechno a teď todle :D se fakt střelim.. :D:D

O víkendu budu pryč :3

1. února 2013 v 9:25 | Payša |  Payšiny kecy
Moji drazí přátelé :D... Dnes odjíždím k jedné ze svých nejlepších kamarádek na víkend. Musím se jít připravovat - hodit sprchu, obléknout se, sbalit věci..
Budeme hrát monopoly, někam zajdeme, možná se i nějak "vyblbneme" - možná půjdeme do plavecké, do fitka, no uvidíme :D.
Každopádně ten článek píšu hlavně proto, aby jste věděli, že tu o víkendu nejspíš nebudu - asi ? :D

A jak si užijete víkend vy? :P