Leden 2013

Takže Payša měla chřipku :D

30. ledna 2013 v 10:34 | Payša |  Payšiny kecy
Čuste lidi :P.
Dnes jsem byla u doktorky a řikala jí, jak mi bylo minulý týden (neměla jsem čas tam zajít ne :D) a řikala, že jsem si teda odněkud přinesla chřipku :x (kašel, horečky, bolest hlavy...). Do pátku teda nejdu ani na praxi, protože jim tam do jídla prskat nemůžu, bude se mě ten kašel prej držet ještě tak dva týdny :/ je to hrozné, nenechá mě spát, pokaždé když mě to ve 2 RÁNO VZBUDÍ tak si musím vzít sinecod, který mi zabírá jen na noc a pak je to stejné jako jindy, tak máme koupit už nevím co a musím si stčit hlavu do hrnce a na palici kydnout ručník :X to nenávidím, tak špatně se pod tím dýchá :D..
Ať to není nudný článek jen o mě, tak si přečtěte tento vtip, je fakt super :D! (někdo ho určitě už zná)
"Prosím."
"Ahoj miláčku, jsi v posilovně? "ptá se žena.
"Ano jsem, co potřebuješ " odpoví muž otráveným hlasem.
Tak to je fajn. Já jsem ti jen chtěla říct, že ten kožich jak stál 150 tisíc, tak ho zlevnili na 80. Že si ho můžu koupit?" škemrá žena.
"Ale jo."
"Ty jsi hodný. A víš, jak jsme chtěli jet na ty Seychely a zdálo se nám to za půl milionu drahé? Tak oni to zlevnili jen na 400 tisíc.
Co říkáš?, nemám to vzít?"
" Dobře, ale jen s plnou penzí," zamumlá muž.
"Jo to já zařídím. A když máš takovou dobrou náladu,tak stojím zrovna před autosalonem Mercedesu a víš jak jsme se dívali na to S-klasse za 3 miliony,
tak si představ, že oni ho zlevnili na dva miliony. Nemám ho zrovna zaplatit?"
"Ale jo, ale jen stříbrnou metalízu," řekne muž docela otráveně.
"Jo,oni to zrovna ve stříbrné mají. Tak to je super, ty jsi dnes tak zlatý!
Tak čau," zaševelí sladkým hláskem žena a položí mobil.
Muž v posilovně také a se zvednutým telefonem nad hlavou zakřičí:
"Chlapi, nevíte čí je to mobil?" :DDD

Blog v novém :3

29. ledna 2013 v 11:49 | Payša |  Novinky blogu
Čaute, tak včera večer jsem se dělala se designem, který jsem dnes nastavila. Mám z něj radost, přišla jsem na to jak to nastavit.. Teda uměla jsem udělat jakože menu do designu, ale jaksi "2 menu" :D. Nejdřív mi to nešlo, ale zabralo mi to méně času, než jsem myslela, vlastně já myslela, že ho ani nenastavím a zase budeme mít starý design věčnost. No chudák tu byl jen 29 dní :DD

Co na něj řikáte? Doufám, že se Vám líbí :3

Inspirace - stíny

28. ledna 2013 v 13:59 | Payša |  cosmetic-payša
Používáš stíny, ale maluješ si je pořád stejně? Jen se podívej na mé stíny, třeba se ti budou líbit a skusíš je taky :)
Foťák mi trochu mění barvy, takže nevypadají tak skvěle jako v zrcadle :/. Na prvních stínech jsem použila vínovou, růžovo červenou (velmi světlou) a hodně světle růžovou (na fotce to bohužel nedělá rozdíli, jinak je to vidět).
U druhých stínů vidíte takovou přibližně khaki barvu, ale normálně to je barva jako ta světle oranžová, co vidíte v koutku.

Bohužel nevím, co mi to ten telefon dělá :X.

Co jsem použila
Stíny - "96 stínů v jednom" :D za 200 KČ (už nevím kde jsem je koupila)
Řasenka - cenu Maybelline - The Colossal Volum' express waterproof, aktuální cena je asi 150 KČ

To je vše, co jsem použila (nepoužívám žádné podkladové báze a na fotku nebudu používat korektor nebo tak, šlo jen o oči). Jinak jsem si smazala obočí, bylo tam vidět a bylo neupravené :D

Za nedlouho - Valentýn

28. ledna 2013 v 10:01 | Payša |  Payšiny kecy
Čaute všichni !! :)
Takže za nedlouho nás čeká Valentýn.. Tento článek je spíše pro ty, kteří mají přítele/přítelkyni :) budu mluvit k hokám, protože kluci tento blog asi moc nenavštěvují, tak aby jste se nedivili :)

Poradím Vám, co můžete s přítelem podniknout. Přece jen, je Valentýn jednou za rok (jasně, s tím nejdražším ho máte denně :D ale nějak si ten den spestřit můžete, ať není jako každý jiný den).
Aquacentrum
Jedna z možností je krytý bazén, pokud tě nenavštíví (jak říkám já :D) červánky. Zabalte si všechny potřebné věci a vyražte se bavit! Ve vodě se můžete spolu skvěle vyřádit a aby to nebylo tak obyčejné, jestli tam bude i sauna, tak jí určitě navštivte :)
Procházka
Pokud bude teplo a vy nechcete z Valentýna dělat nějaký mimořádný den, tak se můžete projít - třeba parkem,.. Nejlepší je, když spolu zajdete na místo, které Vám něco připomíná, nějaký společný zážitek (jak jste spolu začali chodit, kde jste se poznali, atd..). Vrátí se Vám příjemné chvíle :)
Restaurace
Další z možností je třeba zajít si na oběd, na večeři do nějaké restaurace, každý má rád jídlo, takže se přítel určitě zlobit nebude :) jen je blbé aby jsi ho pozvala ty, nějak ho do toho musíš dokopat! Když ho to nenapadne, tak ho hold pozveš ty :D
Z domu ani na krok
Nechce se ti zrovna na Valentýna nikam vycházet? Tak si připrav nějaké filmy, na které byste se chtěli podívat, dobré jídlo a zachumlejte se spolu do deky! Na filmy celé dny určitě nekoukáte, tak je dobré někdy si aspoň na jeden celý den sednout a vypnout zbytek světa :)
Už jste spolu déle a jste starší ? Určitě přítele překvap něčím takovým - jasně, že ne přesně tíhmle, nechtěla jsem zvěřejňovat nějakou až moc vyzývavou fotkou, určitě tento blog nenavštěvují jen starší slečny :).

A pánové, pokud Vás přítelkyně nepřekvapí s tímto prádelkem, měly by jste jí ho v nejbližší době koupit :P

Jsou to jen mé obyčejné rady, tak se nebudu divit, že se Vám nebude líbit co píšu, určitě si zařidtě Valentýna podle sebe! :) ..

Článek vydávám docela brzy, ale já bych na to potom zapoměla a už to chci zvěřejnit, nechci čekat na nějaký určitý den :D. Navíc kdybych to nenapsala teď, příště bych zapoměla :D

Jedna z nejhorších věcí - naplněna :O:(

27. ledna 2013 v 17:57 | Payša |  Payšiny kecy
Čaute lidičky :)..
Před chvilkou jsem natrefila na "PAJŠA_12" ani nevíte jaké mám nervy. Mám přezdívku Payša už tak dlouho, že si ani nepamatuji jak dlouho... Tenkrát jsem na seznamu a googlu skoušela napsat různé podoby mojí nové přezdívky, psala jsem "Payša, Paysa, Pajsa, Pajša, Paysha, Paysenka, Payšenka, Pajšenka, Pajsenka" (i jiné třeba payšínka...) a nikde nic nebylo !!! Přísahám, ať se propadnu :X!..
Pak když jsem si založila FB, tak jsem nechtěla být kopírka, kdyby už tam náhodou někdo byl, takže jsem tam psala totéž! Nic.. (Dnes tam najdete hodně lidí se jménem Paysa, jelikož hraju lineageII a lidi se prostě neudrží a kopírují).

Normálně mě málem trefilo, vím jaký jsou lidi, kteří něco okopírují a vy jim potom za to nadáváte, ať to prostě nedělaj, no a oni vás ještě deptají, jako že se nepřejmenujou, nesmažou to a že nekopírujou atd..
Nesnáším to, asi si nechám udělat nějaký patent či jak se tomu nadává :D na tohleto jméno. Už jsem se chtěla i přejmenovat, ale bohužel nevím, jestli by něco takového šlo, když Payša není jméno, ale pohá přezdívka :(

Něco, čemu říkám TO NENÍ FÉR!

25. ledna 2013 v 11:51 | Payša |  Payšiny kecy
Čaute :)..
Možná nechápete název? No pochopíte.. Mám neteř, jsou jí 4 roky a všichni řikaj, jak moc je chytrá, úžasná atd.. Teď mají svůj byteček nad námi (máme v baráku několik bytových jednotek, tak se s rodiči nějak dohodli a bydlí tam). Její máma - moje ségra, je strašně hodnej člověk, ale bohužel přestala milovat tátu její dcery, chápeme se?..

Neměla jsem potřebu to psát, ale teď už mám. Předevčírem chtěla ta maličká u mě spát, nejsem na ní nikdy hodná, protože se chová příšerně (ségra si dovolila říct, že já nebyla jiná, ale já Terr by Vám dosvědčila pravý opak, já s Terr byla pořád, když jsme byly malé).. Tak teda, vykoupaly jsme se a měly jsme jít spát, popřála mi dobrou noc a já jí taky, nakonec se to opakovalo snad 100x - jasně to jsou malé děti, to je ještě v pohodě (rovnala pořád deku, nesměla se zkroutit, nebo musela mi ukázat něco, co jsem údajně nikdy neviděla, takže jsem čekala a ona mi ukázala papír... !!!!!! O.o!!!!!!! To jsem byla ještě v pohodě, je prostě malá a neuvědomila si, že několikrát jsem jí na papír něco psala atd..Pak musela 46554567x "čůrat" ale neudělala NIC! Jen se utřela... Pak stříhala s papíru něco co jsem taky ještě neviděla... O.o..). Samozřejmě jsme byla ještě v klidu, ale najednou zhasla lehla si a během 10ti vteřin se zvedla a začala brečet.. Hodně věcí jsem jí nerozumněla, ale když jsem jí rozumněla "ZA VŠECHNO MŮŽE MAMINKA" tak mi vyjely docela slzy do očí, protože její TÁTA, ten PITOMEC NEJVĚTŠÍ, jí pořád něco cpe do hlavy!!! Normálně si začala stěžovat, že je to všechno kvůli mámě, že odešla od táty a že chce za tátou. Ty nejhodnější jsou na tom nejhůř, doprovodila jsem jí nahoru a všechno jsem ségře se SUPER NERVAMA řekla a šlo vidět, že jí to hodně bolí (ségru).. Nevěděla co k tomu říct takže jenom řekla "ona to pozná sama, až bude starší a bude chodit s někym, koho pak nebude chtít, taky jí řeknu NO BUĎ SNIM NEEE" ... Bylo mi jí hrozně líto, každej den jí kupuje co chce, dělá pro ní první a poslední a její táta si jí nikdy nevšímal.. Teď když se rozešli, tak právě má o ní zájem, protože si myslí, že když jí dostane do péče on, jakoukoli špínou, tak se kě mu ségra vrátí.. Tohle už řešit nebudu, jdu na další věc.

Včera jsem byla na ní za to našvaná a pak přišli na řadu mandarinky.. Měla jsem slíbené mandarinky od mámi -.- ona je koupila mě a jí NAPŮL, takže ona přišla a řekla, že mi dá JEDNU. Samozřejmě jsem je všechny pak poslala do zadku, že nechci jednu mandarinku ať si je strčí VŠECHNY někam (na plnou hubu jsem to řekla všem.. To je jako když chudýmu slíbíte třeba 150KČ za to, že Vám s něčím pomůže a pak mu dáte 10 korun, taky by vás někam poslal. Navíc já a mandarinky :O
Aktualizace - nechci to přepisovat, ztratila bych se v tom, ale už jsem si vzpoměla co udělala, když jsme byli v tom obýváku, koukala jsem s mamkou na TV byl tam ten bratránek a já si na ní stěžovala a pak začala mačkat to prasátko takže jsme v TV nic neslyšeli a já na ní nadávala !

Co udělala dneska .. Hm, má zákaz jenom SAHNOUT na moje kočky, ne ona je stejně tahá, ubližuje jim, jasně já je taky tahala, ale úplně jinak, tak jak je ona drží to bolí i mě ZA NĚ!!! :( Hlavně to moje koťátko - Lord, chudák právě dneska stál u topení a já byla v kuchyni asi si myslela "je to je babička" a tak se Lord rozeběhl, protože se blížila a když já stála na místě, abych viděla co se stane, tak na NĚJ ZKOČILA A CHYTLA JO, nedovedete si představit JAK JÁ ZAČALA V TEN MOMENT ŘVÁT AŤ VYJEDE A NEŠAHÁ NA NĚJ! TO BYLI NERVYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!! CHUDÁK KOCOUR!!! Taky tu pořád chodí z prasátkem, které jsem JÁ vybrala a přemluvila mamku aby ho koupila, pro našeho psa! (Za 150KČ v Tescu, možná jste ho už viděli). No já na ní vyjela ať už přestane a hned mi ho dá utekla za mámou a pak ho položila na zem když jsem přišla a schovala se k ní,.. Další nervy, v tomhle momentě jsem myslela, že je po NÍ! Ona HO POČMÁRALA, TAKOVÝHO KRÁSNÝHO ČUNÍKA! Hrůza, děs, strašný, nenormálně, NEEEEEEE PROSTĚ, moje děti BUDOU TAK VYCHOVANÝ, že normálně když udělaj co nemaj, dostanou hned přes ruce, ne na zadek, prostě aby věděli, že NESMÍ, ségra jí nedá ani na zadek, ať dělá co dělá,... Udělá něco, při čem si může ublížit ségra na ní nadává, ale PROSTĚ JÍ NA TU PRDEL NEDÁ, jestli na ní šáhnu já asi jí jednou ranou zlomim.....

Doufám, že jsou tu lidi co mě chápou potřebovala jsem se vypsat, možná si řikáte co jsem za pako, že jsem taková, ale klidně Vám pročůjčím jeden den s ní a přijdete bez očí, zlámaný a totálně vyšťavněný ! Chtěla bych vědět, na co si hraje, já byla ĎÁBEL a totální hlavně mě jako zlou všichni znaj a to doslova ZLOU, ale tohle to je normálně, jak tomu říct..... Nevim, žádnej ďábel, je jako postiženej, kterej toho využívá !!!!!!!!!!!

Jo všichni se proti mě doma spikly, krom táty, ten mě chápe, sám na ní někdy nadává, když mi tahá kocoura nebo když běhá po obýváku a ječí při zprávách :X

Miluju hádky, když mám pravdu :D

24. ledna 2013 v 18:29 | Payša |  Payšiny kecy
Tohle je tak směšné :D
Tohle už jste na FB určitě viděli.. No je to B - X má vždycky přednost..
Hodně lidí tam nadávalo jak ti co řekli že je to B jsou totálně vypatlaný atd.. Tak jsem to už musela pořádně okomentovat :D podruhý :X:DD (ráda se hádám, když vím, že mám pravdu, taky jsem si dřív neuvědomovala, že má krát přednost, ale když máte přítele, se kterým jste dělali domácí úkoli z matiky na 1, tak to pochopíte..)

Tohle je můj komentář :D fakt už mě štvali :D
Mě se strašně líbí, že někteří tu začnou nadávat sprostě, že jsme blbý, že to neni B, ale A/C .. Jenom ti co napsali, že je to B mají právo nadávat ostatním. Debílci není žádná jiná možnost! KRÁT má přednost ať se děje co se děje, nemůžete si s tím příkladem dělat co vy sami chcete, počítejte "podle pravidel" (nevím jak jinak to říct) a pak tu nadávejte ostatním. Zajímalo by mě co máte z matiky, jestli máte 3,4 nebo 5 vůbec sem nelezte a učte se, protože tady vidíme všichni kde je chyba. Navíc, jestli používáte kalkulačku, ta to taky vypočítá špatně (ne každá) když napíšete ten příklad popořadě, tak ho tak některá kalkulačka i vypočítá, zkuste to na počítačové kalkulačce, je to logické když napíšete 1+1 a dáte +,-,:,. tak se to 1+1 sečte a teprve pak k tomu připočítá to další, takže s touhle kalkulačkou musíte popořadě - jelikož má krát přednost, začnete tím a pak připočítáváte !
Na novějších kalkulačkách, nebo třeba na telefonu, kde se vám příklady píšou vedle sebe a vypočítají se teprve když dáte = tak máte šanci, že se vypočítá správně, ale taky někdy ne ;).. Ve škole jsme dělali sinus, cosinus, tangens - jedné kámošce to vycházelo jako učitelce a druhé ne - její telefon v tom dělal bordel, počítal to jinak a tak si musela koupit kalkulačku ;). Ničemu se nedá věřit na 100%!

No, jestli si i vy myslíte, že je to něco jiného, svůj názor klidně vyjádřete, na Vás nadávat rozhodně nebudu, navštívil jste náš blog a myslím si, že i přes Váš názor nebudete nadávat jak jsem blbá, že řikám, že to je B.. Proto se mé urážky na vás nevztahují :D:)

Váha

24. ledna 2013 v 16:59 | Payša
63
62
61
60 . 24.leden 2013
59
58
57
56
55
54
53
52 - váha kterou si přeju!

I'm going down with the weight!
Menší info o tom, jak jsem ztloustla.. A rada pro ty, co mjí rádi stejné věci jako já - MC'Donald, KFC, dortíky, kolu, sladký (to mě neubližuje, ale vám třeba zrovna jo).. Jestli nechcete dopadnout jako já, omezujte to!

Tenkrát jsem měla krásných 52 kilo, byla jsem ráda, že si nemusím dělat starosti jako ostatní holky, které mají třeba 70 atp.. Ve městě, kde bydlí přítel postavili MC'Donald, tudíž byl blízko a já do něj mohla jít. Nejdřív jsem nechtěla, mám strach z mluvení s cizími lidmi, takže to bylo fajn, ale nakonec asi po půl roce jsem tam vlezla... Začali jsme tam chodit denně a já za necelý měsíc ztloustla 11kg, vlastně z 52 na 63..! Lituju toho do dnes, nemusela bych se trápit s kecama cizích lidí, jak mám velkej zadek atd.. Budou to 3 roky nějak v květnu a já jsem zatím na váze za celou dobu viděla nejmíň 58,8kg a to jen proto, protože jsem 13 dní ke konci letních prázdnin cvičila (skončila jsem jen kvůli hlavě, hrozně mě při cvičení bolela jako by měla prasknout, měla jsem s ní menší/větší? potíže, nejsou to migrény a ani neví proč mě bolí :X).. Teď se držím na 659-60ti kg.. :x

Vážne tyhle místa omezujte, jestli nechcete takhle dopadnout :((! Možná by vám někteří lidi řikali to, co mě a nemuseli byste to ustát :X, vážně neni přijemný poslouchat "Payšo už máš zase dort jo, přestaň to jíst budeš tlustá" - to řikal blbeček ze třídy, kterej si z mojí váhy podobně střílí, no pořád jsem radši za svou postavu, jelikož on má tak 15 kilo :D:D je vyhublej až hnus.. Taky mi bylo vpáleno přímo do obličeje "divim se, že si vůbec sedneš na tu židly s tou velkou prdelí" .. Tak velkou prdel zase nemám, ale měl nervy protože dostal pěstí a kolínko, takže :D.. Ale i tak to dost bolí, když vám tohle někdo řekne :(.

Ukázka mých miláčků :3

24. ledna 2013 v 12:59 | Payša |  Payšiny kecy
Dobré ráno všem :) jsem vzhůru už od 7 a přemýšlela jsem co přidám, nakonec jsem vzala foťák a vyfotila pro Vás své zlatíčka :) no někdo vyfotit nešel, takže použiju starší fotky :). Taky Vám o nich něco rovnou napíšu, ať to není chudý článek :)

Teplický okres

24. ledna 2013 v 12:19 | Payša |  Payšiny kecy
Jsi z Teplického okresu? Tak mám na tebe jednu otázečku !:)
Chceš si něco objednat? TADY
Ráda přijmu všechny vaše objednávky, je v tom jedna výhoda, objednáte si několik věcí a nemusíte zaplatit poštovné ani balné! V Teplickém okresu je totiž možnost, že se někde sejdeme (třeba právě v Teplicích..) a budete platit jen za výrobky, které jste si objednali! :) (jelikož mám čipovku, kvůli škole :PP)

Pokud máte zájem mě nějak podělat, že si objednáte a pak si to nevezmete ani nezaplatíte, tak si mě nepřejte!

Tak máte zájem? Napište do komentářů Váš facebook a domluvíme se tam, nebudu si Vás přidávat, nebojte se :) a nikdo na Váš FB nepřijde, komentáře budou moderované a já je neodkryju :)!