Říjen 2012

VGS 1.Kolo - zadání

28. října 2012 v 9:20 | Payša |  soutěže
A je to tady, zadání do prvního kola VGS.

Grafická soutěž - Přihláška

28. října 2012 v 8:49 | Payša |  soutěže
Informace
Do každého kola, Vám zadám něco kolem grafiky a dám Vám 10 dní na splnění - pokuď do 10tého dne nepošlete, automaticky vypadáváte.
V každém kole budeme hodnotit já a Terr a vždy vypadnou dva.
V této soutěži jde jen o to, co umíte s APS, PF, nebo třeba malování :P
Ceny
1. Místo - diplom + reklama (měsíc) + hodnocení blogu od obou adminek
2. Místo - diplom + reklama (2 týdny)
3. Místo - diplom
Přihláška
1. Přezdívka
2. Adresa blogu
3. Jak dlouho se zabýváš grafikou, jaký program používáš
4. Co umíš nejlépe a co ti naopak dělá problémy? (samozřejmě v grafice)
Tak teda doufám, že se někdo zapojí :) minimální počet je 10 lidí :)


Hledám... !

16. října 2012 v 18:43 | Payša |  Payšiny kecy
Čaute lidičky :)) mám pro Vás prosbičku! Hledám nějakou VGS :D hrozně se nudím chci s ek něčemu přinutit a něco třeba skusit vyhrát, byla jsem v jedné VGS postoupila jsme do dalšího kola, ale slečna na to jaksi zapoměla a další kolo se nekoná, nebo já nevim! Mělo to být už někdy 23.září ://. Tak kdybyste věděli kde je nějaká VGS prosím napište :)) všem předem děkuji :)

Ach joo :(

15. října 2012 v 11:39 | Payša |  Payšiny kecy
Je to tady... Musím se jít vysprchovat za chvíli mě čeká doktor, ke kterému se vážně netěším, určitě vás napadlo kterého doktora myslím. Doktor u kterého jsem byla poprvé, bohužel umřel :(( a já jdu teď k novému, tak mám strach :XX... Pak až přijdu domu připravím Sárinku a půjdeme na krytí, na to už se těším :))) už se nebudu vykecávat nebo pak nebudu stíhat :D se mějte hezky :)

Design hotov :3

15. října 2012 v 10:59 | Payša |  Novinky blogu
A je to tady, design jsem donastavila, doufám, že to všichni vidíte dobře a nic Vám nepřekáží, myslím si že je teda fajn, v APS vypadal trochu divně :D teď je to lepší, až na to menu, ale nevím jaké barvy tam nacpat a 100x to předělávat už mě nebaví :/ kdyby náhodou Vám to nesedělo, tak si postěžujte do komentářů opravím to :) (myslím třeba barvy, protože nevím jak to sedí na jiných prohlížečích, tak stím nic neudělám, já to vidím dobře na chromu)
Doufám, že se Vám líbí :3

Rekonstrukce

15. října 2012 v 9:25 | Payša |  Novinky blogu
Zdravím všechny! Dnes jsem konečně dodělala design, ale není nic moc, jenže to mě nevadí :). Tento design už tu byl moc dlouho (vlastně od založení blogu) tak už to potřebovalo změnu, pustím se do předělávání, bude to cekem dlouho trvat, ještě musím udělat popisky do menu a tak :):P

Znuděná Payša, hmmm..

13. října 2012 v 19:09 | Payša |  Payšiny kecy
Celkem se nudím, takže Vám napíšu co jsem dělala :D.. Včera jsem přijela z praxe domu a usnula jsem během 10ti minut v obýváku (četla jsem knížku a najednou jsem zavřela oči :D) divím se, že jsem usnula, protože 2 dny za sebou? Jakobych to nebyla já. No každopádně, když jsem se po (bohužel) půl hodince vzbudila, tak jsem šla do pokoje že si lehnu tam, protže mi byla zima, mamka zrovna byla na balkoně a pak přišla do pokoje, že jedou na barák, protože tam mámě nějakýho chlapa co to možná koupí - no já se samozřejmě hned oblíkla a jela s ní a s tátou. Asi za hoďku a půl jsme se vrátili a já se pak se ségrou tak nějak připravovala na "dízu" (hoodně dlouho nám to zabralo) :D šli jsme se poprvé spolu někam pobavit :) tam to bylo uplně skvělý, tancovala jsem tam s kámoškou, se ségrou a jejím bejvalim, akorát mě hrozně štvalo, že tam nebyl přítel (šel dřív spát, kvůli dnešnímu zápasu v kickboxu). Šli jsme domu kolem 2h ráno, už mě to tam nebavilo, protože tam byli jenom dospělí (no dospělí,.. Spíš starší přes 30 určitě :/) a žádná kámoška :X. Dneska jsem vztala v 8 byla na pc a zase se nudila, já tý nudy mám vážně dost :/ no kolem 2h ? jsme jeli k .... další ségře :DDD na narozky její dcerky (udělá pak video, tak ho sem asi šoupnu :3). Nooooo zachvilku půjdu asi číst knížku :D
Co jste dneska dělali vy? :))

Grafická soutěž? Proč ne:)

11. října 2012 v 20:41 | Payša |  Payšiny kecy
Čuste :p. No tak jsem koukala, že se Vás Terr ptala na to, jakou soutěž máme udělat. Já si myslím, že asi ta grafická bude nejlepší (ne giveaway dělat nebudeme :p)... Určitě to nebude na ankety, protože to bylo sonb, takže hodnotit budu já a Terr :3 já se teda vrhnu na přihlášky, ale nevím co za odměny :D:(

SONB-Vyhodnocení.)

11. října 2012 v 6:26 | Terr:) |  soutěže

Ahooj :)
Fakt se omlouvam že to vyhodnocení je pozdě.. :) Myslela sem že to aspon udělá Payša když už sme na ten blog dvě a když ví jak omezenej mam přístup na pc.. No nevadí taky určitě má svejch starostí dost. :)
No nic tady je vyhodnocení:)